Kontakt

Zapraszam do kontaktu ze mną na forach ESP Easy lub Domoticz (już coraz rzadziej) oraz Home Assistant (dokładnie Hass.io) oraz w komentarzach do postów na blogu.

Jeżeli potrzebujecie szybkiego kontaktu, można do mnie także napisać maila na adres:O mnie


Zawodowo zajmuję się wdrożeniami rozwiązań chmurowych Google dla Firm - pocztą i pakietem biurowym Google G Suite (dawniej Google Apps for Work), Google Cloud Platform (takie nowsze i tańsze Amazon Web Services, a także konkurencja dla Microsoft Azure) oraz zagadnieniami zarządzania wiedzą i transformacji cyfrowej. Zapraszam na stronę GoCloud.PL w celu poznania oferty naszej firmy w tym zakresie i porozmawiania, jak szybko, efektywnie i za sensowne pieniądze dogonić i wyprzedzić większą konkurencję.

Jestem także doradcą i konsultantem w zakresie wdrożeń systemów zarządzania relacjami z klientami i otoczeniem biznesowym organizacji - kiedyś tematyka ta określana była głównie jako Customer Relationship Management (CRM), teraz koncentruję się przede wszystkim na Customer Experience (CX).Fakturownia

Z czystym sercem polecam doskonałą, polską usługę fakturowania w chmurze. Wprawdzie korzysta z chmury Amazona (oczywiście zapraszam do rozmowy o migracji do Google Cloud Platform), ale i tak jest najfajniejszym serwisem do wystawiania faktur (także ze względu na dostępne API), jaki znam.

Przejdź na EkoFakturowanie bądź ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturze